بازرگانی / اینوکسپا / پمپ ها / پمپ سانتریفیوژ - PROLAC HCP

پمپ سانتریفیوژ - PROLAC HCP
مشخصات کلی و اصول کارکرذ
1

 

 

پمپ های سانتریفوژ سری PROLAC HCP برای کاربردهایی که نیاز به رعایت الزامات بهداشتی بسیار بالا و انتقال مواد به صورت آرام و همینطور مقاوم در برابر ترکیبات شیمیایی می باشند کاربرد دارند.این پمپ ها به عنوان پمپ های اصلی در صنعت لبنیات و فراورده های آن صنعت نوشیدنی و صنایع دارویی و بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرند.

 

پمپ های PROLAC HCP به صورت مستقیم با الکتروموتور کوپل می گردند و مطابق با الزامات بهداشتی طراحی شده و دارای راندمان بالایی می باشند. پمپ شامل یک حلزونی ساخته شده به روش فورج سرد و از جنس استنلس استیل همراه با پروانه مکانیکال سیل محفظه یاتاقان و شافت است که به طور مستقیم به الکتروموتور متصل شده است. مجموعه پمپ با یک کاور از جنس ورق استنلس استیل پوشیده شده است و دارای پایه های قابل تنظیم با رعایت اصول بهداشتی می باشد.پمپ دارای گواهینامه EHEDG است و به صورتی طراحی شده که بدون نیاز به باز کردن آن قابل شستشو با سیستمهای CIP/SIP است.این محصول دارای تاییدیه 3A نیز هست.

 

 

مکانیکال سیل

 

 

 

پمپ های سانتریفوژ سری PROLAC HCP با یک سیل مکانیکی داخلی تجهیز شده اند. سیل از نوع بالانس بوده و با رعایت الزامات بهداشتی طراحی شده است. در حالت استاندارد جنس قسمت ثابت از کربن و قسمت دوار آن سیلیکون کارباید میباشد اورینگ ها نیز از جنس EPDM هستند. در صورت نیاز مکانیکال سیل با جنس های متفاوت دیگر نیز قابل عرضه است. همچنین استفاده از مکانیکال سیل دوبل به صورت سفارشی در این پمپ امکانپذیر بوده به طوری که جهت کاهش هزینه های قطعات یدکی تمامی قطعات آن با مکانیکال سیل تک یکسان هستند.

 

1

جنس :

- مواد در تماس با سیال( AISI 316L(1.4404

- بقیه مواد فلزی از جنس (AISI 304(1.4301

اورینگ در تماس با محصول EPDM

مکانیکال سیل: 

- قسمت دوار سیلیکون کارباید (SiC)

- قسمت ثابت (C)

- اورینگ EPDM

 

تجهیزات سفارشی :
- حلزونی با محفظه حرارتی
- امکان ارائه با انواع مختلف اتصال
- مکانیکال سیل SiC/SiC or TuC/SiC.
- مکانیکال سیل دوبل  clamp و sms
- اورینگ FPM یا FFKM .

- الکتروموتور با ولتاژها فرکانسها کلاس های حفاظتی و همچنین راندمان های مختلف دیگر

 کاتالوگ

دفترچه نصب و راه اندازی

منحنی عملکرد 

1