بازرگانی / اینوکسپا / پمپ ها / SLRT Rotary Lobe Pump

SLRT Rotary Lobe Pump
مشخصات کلی و اصول کارکرد
1

پمپ SLRT جزء دسته پمپ های جابجایی مثبت است که جهت تخلیه محصولات غذایی و بهداشتی از روی کامیون طراحی شده است و می تواند توسط موتور هیدرولیکی کار کند. پمپ به صورت جمع و جور ساخته شده که دارای وزن کم میباشد و قابلیت تغییر انواع اتصال برای ورودی و خروجی آن به سادگی فراهم است.

پمپ SLRT برای تخلیه مواد ویسکوز همراه با ذرات جامد نیز مناسب است. خروجی مواد از پمپ به صورت نرم و بدون آسیب به محصول می باشد.

 

اصول کارکرد

 

پمپ SLRT یک پمپ لوب است که دارای 2 روتور لوب بوده که به طور همگام داخل بدنه پمپ بدون تماس با یکدیگر می چرخند. با چرخش لوب ها فضای میان لوب ها و بدنه پمپ از محصول پر شده و به سمت دهانه خروجی پمپ روانه می گردد. به خاطر لقی مناسب بین لوب ها و بدنه گدر مواد از میان آنها به صورت پیوسته و نرم بوده و عملیات پمپاژ با راندمان بالایی صورت می گیرد.

 

1

طراحی و گزینه ها

 

بدنه پمپ و لوب ها از استنلس استیل ساخته شده اند و کلیه متعلقات آن بر اساس الزامات بهداشتی طراحی شده اند. شفت پمپ به صورت هالو شفت و با مشخصات SAE 6B 1” ساخته شده است. پمپ SLRT با یک مکانیکال سیل که به صورت خاص جهت مصارف بهداشتی است، تجهیز شده است. پمپ به سهولت قابل شستشو و تمیز شدن است. و تهمییرات و نگهداری آن به سادگی صورت می پذیرد.

 

جنس

 

قطعات در تماس با محصول AISI 316 L

واسطه پمپ GG25

پایه ها AISI 304

اورینگ EPDM

مکانیکال سیل

قسمت دوار SIC

قسمت ثابت C کربن

پرداخت سطوح داخلی Ra <0.8µm

سطوح خارجی مات

تجهیزات سفارشی

مکانیکال سیل SIC/SIC یا TUC/SIC

بوش از جنس PTFE

اورینگ FPM

شیر اطمینان بر روی درب جلوی پمپ

شیر بای پس

شفت مستقیم برای کوپل شدن با ااکتروگیربکسهای مختلف

عمود نصب

نوع اتصال کلمپ SMS و ..

ژاکت حرارتی

 

Data Sheet

Performance Curves

3D CAD

1