پمپ ها

پمپ TLS یک پمپ جابجایی مثبت دنده لوب است که بر اساس الزامات صنایع بهداشتی و غذایی طراحی شده است.پمپ دارای راندمان و همچنین قابلیت اطمینان بالایی است.
پمپ HLR یک پمپ دنده ای لوب مطابق با الزامات EHEDG جهت صنایع و سیستمهایی که نیازمند رعایت اصول بهداشتی هستند، طرحی شده است.
پمپ های سانتریفوژ سری RVN با پروانه باز مارپیچی بهترین گزینه برای انتقال مایعاتی است که دارای ذرات جامد وبوده و در عین حال کمی نیز ویسکوز هستند.
پمپ SLRT جزء دسته پمپ های جابجایی مثبت است که جهت تخلیه محصولات غذایی و بهداشتی از روی کامیون طراحی شده است و می تواند توسط موتور هیدرولیکی کار کند.
پمپ SLR-A یک پمپ جابجایی مثبت لوب است که جهت جابجایی مواد ساینده طراحی شده است. پمپ دارای راندمان کاری بالایی است.
پمپ NTEA‌از نوع منو پمپ هایی با ساختار مستحکم جهت جابجایی تفاله محصولات مورد استفاده قرار می گیرد. این پمپ دارای یک خرد کن جهت هدایت مواد به داخل فیدر است.
پمپ سری NTE TUB از دسته پمپ های اسکرو معروف به منو پمپ بوده که با ساختاری مستحکم جهت فرایند انتقال شربت در فرایند حرارت دهی صنایع نوشیدنی مورد استفاده قرار می گیرد.
مجموعه کامل منو پمپ سری KIBER NTE‌همراه با تیغه های خرد کن دار مناسب برای پمپاژ دانه های انگور له شده می باشد.خرد کن در این مدل مستقیما به پمپ متصل است.
پمپ سانتریفوژ STAMPINOX EFI یک پمپ سانتریفوژ استنلس استیل است که جهت انتقال آب و سیالات با ویسکوزیته پایین بسیار مناسب است
در صنعت داروسازی برای جابجایی محصولاتی همچون آب مقطر و یا آب تزریق و غیره استاندارد های بالاتری نسبت به صنعت غذایی مورد نیاز است.
پمپ های سانتریفوژ سری PROLAC HCP SP (خود مکش) برای کاربردهایی که نیاز به رعایت الزامات بهداشتی بسیار بالا و انتقال مواد به صورت آرام و همینطور مقاوم در برابر ترکیبات شیمیایی می باشند کاربرد دارند.
پمپ سانتریفوژ Hyginox SE از سری پمپ هایی است که بر اساس الزامات بهداشتی و در جهت صرفه اقتصادی طراحی شده است.مهمترین کاربرد آن در صنایع شیر، لبنیات،کنسرو، دارویی و بهداشتی است.
پمپ های سانتریفوژ سری RV با پروانه باز مارپیچی بهترین گزینه برای انتقال مایعاتی است که دارای ذرات جامد وبوده و در عین حال کمی نیز ویسکوز هستند.
پمپ های سرس RF‌ از نوع پمپ های پروانه انعطاف پذیر می باشد. با توجه به طراحی آنها این پمپ ها قابلیت چرخش در جهت عکس را نیز دارند. و همچنین خود مکش می باشد.
پمپ های سری DIN-TEX جزء پمپ های سانتریفوژ بهداشتی با ظرفیت بسیار بالاست (تا 1000 m3/h) .این پمپ ها برای فرایند های حین تولید و یا انتقال محصول نهایی طراحی شده اند.
با در نظر گرفتن الزامات بهداشتی و موارد اقتصادی پمپ سانتریفوژ سری HYGINOX SEN به وفور در صنایع لبنی،نوشیدنی ها،دارویی و بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد.

پمپ های سری DINFOOD از نوع پمپ های سانتریفوژ بهداشتی با ظرفیت بالاست که برای انتقال سیالات مورد استفاده در صنعت غذایی شیمیایی و دارویی طراحی شده است. ...

پمپهاي لوب دوراني يكي از انواع مهم و پركاربرد پمپهاي جابجايي مثبت دوراني هستند كه در انواع انواع سيالات غليظ بكار ميروند.

پمپ های KIBER KS/KST/KSF یک پمپ بهداشتی، با روتور پیش رونده در فضای خالی استاتور بوده و با توجه به طراحی خاص خود دارای قابلیت خود راه اندازی و همچنین تعویض ورودی و خروجی می باشد که توانایی مکش، ماکزیمم از ارتفاع 7 متری را دارند.
پمپ های سانتریفوژ سری PROLAC HCP برای کاربردهایی که نیاز به رعایت الزامات بهداشتی بسیار بالا و انتقال مواد به صورت آرام و همینطور مقاوم در برابر ترکیبات شیمیایی می باشند کاربرد دارند.
1 2
آخر بعدی